Datum

Reden

Wat

I.p.v.

Friday 10 April 2020 Pasen Verlof
Saturday 11 April 2020 Pasen Verlof
Sunday 12 April 2020 Pasen Feestdag
Monday 13 April 2020 Paasmaandag Vervangende Feestdag Sunday 12 April 2020
Friday 01 May 2020 Dag van de arbeid Feestdag
Thursday 21 May 2020 O.L.H. Hemelvaart Feestdag
Friday 22 May 2020 O.L.H. Hemelvaart Vervangende Feestdag Sunday 01 November 2020
Saturday 23 May 2020 O.L.H. Hemelvaart Verlof
Sunday 31 May 2020 Pinksteren Feestdag
Monday 01 June 2020 Pinkstermaandag Vervangende Feestdag Sunday 31 May 2020
Tuesday 21 July 2020 Nationale Feestdag Feestdag
Saturday 15 August 2020 O.L.V. Hemelvaart Feestdag
Sunday 01 November 2020 Allerheiligen Feestdag
Wednesday 11 November 2020 Wapenstilstand Feestdag
Friday 25 December 2020 Kerstdag Feestdag
Saturday 26 December 2020 2 de Kerstdag Verlof
Friday 01 January 2021 Nieuwjaar Feestdag
Saturday 02 January 2021 Verlof Verlof